IŠLEISTUVĖS

Organizuojantiems vaikų išleistuves darželyje ar pradinėje mokykloje, siūlome žaismingas programas, didesnėms vaikų grupėms. Vaikams smagu dalyvauti, o suaugusiems stebėti besidžiaugiančius vaikus!

 LINKSMOS IŠLEISTUVIŲ PROGRAMOS

 

  • Vieno animatoriaus programos kaina : 1val. –60€ 1,5val. – 80€

  • Dviejų animatorių programos kaina: 1val. – 100€. 1,5val. – 130€

PEPĖS ILGAKOJINĖS PROGRAMA

Pati didžiausia padauža pasaulyje Pepilota Viktualija Rulgaldina Krusminta Efraimo duktė Pepė Ilgakojinė, tikra išradingoji padūkėlė moka krėsti ne tik šunybes, bet ir dainuoti bei šokti! Ji atkeliaus su didžiuliu lagaminu, pilnu pokštų ir išdaigų.

601964_538213716231288_1542704339_n

PIRATIŠKOS IŠLEISTUVĖS

Piratė Matė, kupina keisčiausių pasakojimų apie klajones jūroje, išmokys vaikus įvairiausių piratiškų gudrybių ir išdaigų. Ir tai dar ne viskas!Matė ne iš kelmo spirta – nustebins visus protingomis mintimis ir stipria valia. Kadangi  programa yra skirta aktyviems, žingeidiems, šmaikštiems vaikams, kurie tiesiog negali nustygti vietoje, todėl jų ir lauks aktyvių, bet labai keistų ir linksmų rungčių bei loginių uždavinių „mišrainė“.

pasaku personazai (5)

LINKSMADIENIS

Linksmoji išleistuvių programa skirta aktyviems, žingeidiems, šmaikštuoliams, kurie negali nustygti vietoje. Nuolat turi judėti, galvoti, kalbėti. Ši programa – aktyvių estafečių su lankais, kamuoliais, balionais, taip pat linksmų rungčių bei loginių užduočių makalainė.  Programą veda Linksmadieniukė.

LINKSMADIENIUKĖ

IŠLEISTUVĖS SU KLOUNU

Tai pašėlusiai linksma programa, kurią veda Klounas Dži. Klounas turi didelį lagaminą pilną pokštų ir išdaigų: iš jo skraidys ne tik balionai, kamuoliukai, milžiniški muilo burbulai, bet ir gyvūnėliai, prajuokinantys ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius.

KLOUNAS

 

Linksmoji pamokėlė

Ši programa skirta darželinukų išleistuvėms. Linksmieji mokinukai- mokytojai pakvies vaikus į linksmas matematikos, lietuvių kalbos, gamtos pažinimo , muzikos ir kūno kultūros pamokas. Pamokos pilnos komiškų situacijų, judesio, veiksmo.

Programą veda Išprotėjusi profesorė

MOKSLININKAS